Przeglądając w Internecie dziesiątki, setki czy nawet tysiące ofert trenerów, ekspertów, firm szkoleniowych osoba szukająca wsparcia ma niewątpliwie dylemat. Jaką ofertę wybrać? Komu zaufać? Poniżej pragnę przedstawić Państwu wybrane referencje jakie miałem przyjemność otrzymać przede wszystkim od najważniejszych dla mnie osób, czyli od moich studentów, ale także od menedżerów, z którym miałem przyjemność współpracować w obszarze szkoleń czy edukacji. Na moim profilu na portalu LinkedIn, skąd pochodzą poniższe opinie, znajdziecie Państwo kolejne referencje. Aby je przejrzeć proszę kliknąć TUTAJ a następnie po „kliknięciu” na przycisk „Zobacz pełny profil” należy się zalogować do serwisu. 

Jeśli przedstawione poniżej referencje nie będą dla Państwa wystarczająco przekonujące, zapraszam do nawiązania ze mną kontaktu w ramach bezpłatnych godzinnych konsultacji czy warsztatów (prowadzę je w formie telefonicznej, online, a czasami także w ramach bezpośrednich spotkań). Bezpośrednia krótka rozmowa bywa zazwyczaj najlepszą rekomendacją, w jej czasie będziecie się mogli Państwo zorientować, czy moja pełna płatna oferta może Państwu pomóc w rozwoju zawodowym, w rozwiązywaniu Państwa problemów biznesowych. Więcej na ten temat znajdziecie Państwo TUTAJ

 A oto moje wybrane  referencje:

Cezary Perendyk, Project manager / main specialist PZU

„Miałem przyjemność korzystać z usług Pana Jacka w zakresie doradztwa kariery. Jego fachowa wiedza oraz bardzo duże doświadczenie pozwoliły mi na spojrzenie na moje problemy, oczekiwania i możliwości związane z rozwojem zawodowym z zupełnie innej perspektywy. Dzięki niemu udało mi się szerzej spojrzeć na całe zagadnienie, w szczególności z punktu widzenia potencjalnych klientów oraz ich potrzeb. Uważam, że praktyczna aplikacja jego rad i sugestii z pewnością przełoży się na pozytywne efekty.

Ekspercka wiedza oraz możliwość jej praktycznej aplikacji, otwartość zaangażowanie i bezinteresowność – to przymioty, które m.in. charakteryzują Pana Jacka. Szczerze polecam i zachęcam do zapoznania się z ofertą usług Pana Jacka Barcikowskiego i odwiedzenia strony internetowej Akademii Praxe.”

Piotr Mańkiewicz, Project Manager - Restructuring and Strategic Projects, Telewizja Polska

„Jacek Barcikowski dysponuje bogatym doświadczeniem menedżerskim, które łączy z wysokimi kwalifikacjami pedagogicznymi. Dzięki temu skutecznie przekazuje słuchaczom wiedzę teoretyczną, ilustrując ją licznymi przykładami z własnej praktyki zawodowej. Umiejętnie motywuje do samodzielnego i nieszablonowego myślenia. Dyskusja z Jackiem jest inspirującym doświadczeniem, które pomaga spojrzeć na problem z innej perspektywy, co ułatwia znalezienie właściwego rozwiązania.”

Wojciech Grzenda, Kierownik Działu Wsparcia Technicznego i Zakupów w firmie AMMONO S.A.

„Jacek Barcikowski jest wysokiej klasy trenerem i wykładowcą. Wiedza teoretyczna jest u niego poparta szerokim  Doświadczeniem biznesowym. Jako praktyk precyzyjnie przekazuje wiedzę, prezentując ją w sposób stricte użytkowy, nie zaś teoretyczny i akademicki, jak to ma w zwyczaju część wykładowców o rodowodzie naukowym. Bardzo pozytywne wrażenia i interesujący przekaz. Dojrzała forma prezentacji z ciekawym warsztatem multimedialnym”

Mirella Gurgul, EFL teacher and translator

„Jacek has been my lecturer in Kraków at Polish Open University for one year. Thanks to his lectures I managed to pass my final exams ( VBM). His knowledge of the subject is immense. His lectures are an eye-opener each and every time you participate in them.
I highly recommend Jacek and his Akademia Praxe to all of you.”

Bogdan Gorczyca, Director of Quality Assurance and Enhancement, MBA Teaching Specialist (EFS Project), Polish Open University

„Jako dyrektor odpowiedzialny za jakość nauczania na studiach Executive MBA w Polish Open University bardzo wysoko oceniam jakość i profesjonalizm prowadzenia przez Pana Jacka Barcikowskiego warsztatów strategicznych na tych studiach w okresie mojej pracy w POU.  Moja ocena w pełni pokrywa się z opiniami studentów, którzy najbardziej cenili Pana Jacka za wyjątkową umiejętność przekładania szerokiej wiedzy teoretycznej z różnych obszarów biznesu na praktykę zarządzania oraz zrozumiały przekaz nawet dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z prowadzonymi przez Pana Jacka tematami tj. planowaniem strategicznym i operacyjnym, finansami, zarządzaniem wartością przedsiębiorstw, zarządzaniem ryzykiem oraz fuzjami i przejęciami.”

Mariusz Ciepka, Financial Controller CIS, International Retail

„Miałem przyjemność pracować pod kierownictwem Jacka Barcikowskiego przy okazji pracy dla firmy S.D. Pack Plast (obecnie Sarantis). Od Jacka uczyłem się zasad Controllingu oraz praktycznej wiedzy związanej z zarządzeniem finansami przedsiębiorstwa. Mogę polecić Jacka Barcikowskiego jako dobrego finansistę i doskonałego nauczyciela.”

Lech Kurkliński, Director of the ALTERUM Center for Research and Analysis of Financial System

„Jacek Barcikowski jest doświadczonym menedżerem mającym za sobą szereg sukcesów biznesowych, więc jego praktyczna wiedza i umiejętności będę niewątpliwie bardzo cenne w jego działalności edukacyjnej. Miałem okazję współpracować z nim przy okazji badań prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową dotyczących problematyki zarządzania ryzykiem a także uczestniczyłem w współorganizowanych przez niego spotkaniach i konferencjach dla wyższej kadry menedżerskiej (głównie dyrektorów finansowych). W trakcie tych spotkań Jacek Barcikowski zawsze wyróżniał się umiejętnością jasnego przekazywania swojej wiedzy i doświadczeń oraz kreatywnym podejściem do rozwiązywania omawianych problemów.”

Krzysztof Tomkiewicz, Prezes Zarządu w Fundacja Governica

„Miałem przyjemność współpracować z Jackiem Barcikowskim przy okazji organizowania przeze mnie szeregu konferencji i spotkań skierowanych do wyższej kadry menedżerskiej. Wiedza prezentowana przez niego na tych spotkaniach (głównie z zakresu zarządzania strategicznego i finansowego) poparta szeregiem praktycznych przykładów zawsze budziła zainteresowanie uczestników i niewątpliwie była dla nich bardzo cenna. Istotną cechą tych wystąpień był zawsze zrozumiały przekaz, nawet dla osób nie będących specjalistami w danej dziedzinie. Wiedza i doświadczenie menedżerskie Jacka Barcikowskiego będą więc teraz niewątpliwie bardzo cenne dla uczestników Akademii Praxe”